Dan ZPLS

Vabljeni na dan Zveze za prosto letenje Slovenije, ki je v sklopu Metuljmanie na Lisci, ki se začne v petek in konča v nedeljo s podelitvijo nagrad najboljšim. Sobota je namenjena druženju članov ZPLS s prijetnem letenjem za tiste, ki ne tekmujejo. Na srečanju bo mogoče videti predstavitev paramotorjev, sejem in predstavitev nove in rabljene opreme za letenje, ki jo boste lahko tudi preizkusili s testnim letom. Dopoldne bo prijateljska pika tekma, popoldne tekma s preletom jadralnih padalcev in zmajarjev. Po pristanku vseh pilotov bo burno večerno rajanje s skupino Žurdov in Tabu. V primeru slabega vremena organizator zagotavlja, da hrane pijače in dobrega žura ne bo zmanjkalo.
Vsi člani ZPLS se morajo v soboto prijaviti v brunarici, kjer bodo rekviziti ZPLS , zaradi obroka ki pripada članom ZPLS.

Dan ZPLS 2009

Bo na Lijaku v soboto, 21.3.2009. Je pa precej slaba vremenska napoved.