Preskoči navigacijo .

novo vzletišče v Gorah

v gorah pripravljamo novo vzletišče.vzletišče bo obrnjeno proti JV ,pristanek bo v šavni peči.iz gor je krasen razgled na radeče in reko savo.postavljeno imamo že vetrno vrečo,vzlet bo z travnika tik pod planinskim domom.podreti je potrebno samo še kakih 10 dreves ,za kar že imamo soglasje lastnika.akcija bo na nedeljo,ko bo pihal primerni veter,tako da bomo po akciji lahko leteli pristanek bo možen tudi na vzletišču,saj travnik meri cca 250m v širino in cca100m vdolžino.v šavni peči pa pristanek meri cca 200x200m.udeležbo v akciji so napovedali tudi nekateri člani matulja in kavke.datum in ura bosta napovedana v rubriki kje bomo leteli .dela ne bo prav veliko,bolj bo šlo za druženje in letenje.vabljeni vsi.LP jani

Možnosti prikaza komentarjev

Izberite način prikaza komentarjev in kliknite na "Shrani nastavitve" za aktivacijo sprememb.

v gorah nad hrastnikom je

v gorah nad hrastnikom je štart že odprt,lepo se da pojadrati ,vabljeni vsi.za info lahko pokličete na tel-040-429-283 branka