Društvena obvestila - marec 2012

-- Pobrali smo članarine in uredili društvene obveznosti.

Uredili smo članarine za Zvezo za prosto letenje Slovenije. Nalepke in vinjete ZPLS ter izkaznice za nove člane so že na razpolago.
Za lažjo delitev naštetih stvari smo izbrali »poverjenike« za območja in sicer:
Celje in bližnja okolica: Srečko Jošt
»Južno in zahodno krilo«: Janez Kanižar
»Severno krilo«: Bojan Dajčman
»Vzhodno krilo«: Zdravko Došler

-- Pri plačilu članarin ste dobili tudi društvene našitke. Primerni so za na nahrbtnike in oblačila. Idealno mesto našitka na društveni jakni je na sliki na društveni spletni strani. Kdor jih ni dobil, naj pokliče predsednika ali blagajnika. Izdelali smo jih več, tako da jih lahko vsi dobite še dodatno po ceni 3 EUR za kos.

-- Pošiljamo vam spisek članov s podatki. Če kakšni podatki še manjkajo ali so spremenjeni, nam to sporočite v naslednjih dveh tednih. Nato bomo vsem še enkrat poslali aktualen spisek.
Prav tako nas obveščajte, če se zgodijo spremembe med letom (nov naslov, GSM, mail,…).

-- V petek, 30. marca 2012 bo od 14. do 19. ure v telovadnici v Frankolovem odmetavanje in prelaganje reševalnih padal. Reševalna padala je priporočljivo preložiti vsako leto. Kot vedno bodo preložena strokovno s strani proizvajalca reševalnih padal. Cena je 20 EUR. Prijave za prelaganje reševalnih padal z SMS-om na 041 432447 (Srečko) do srede, 28. marca 2012.

-- Hladno vreme je mimo in sezona letenja se je pričela. Nekateri člani že pridno letamo. V tekmovanju za OLC smo zopet odlično pričeli, saj vodimo v številu opravljenih letov med društvi in klubi:

-- Ker so dnevi daljši, pozivamo tudi tiste, ki ste letos manj leteli, da jih izkoristite za lepa, mirna večerna jadranja. Seveda pa ni odveč vadba na Golovcu in Preboldu.

-- V mesecu aprilu planiramo večjo delovno akcijo na vzletišču Malič, na katerem je nastalo kar precej erozije. Več informacij o datumu akcije v prihodnjih obvestilih.