Preskoči navigacijo .

letenje v Turčiji v letu 2012

letošnje leto bomo leteli in dopustvovali v Turčiji,od 19.09.,7.dni all inklusiv,v hotelu Carelta beach.letos je ponudba zelo ugodna,in sicer za plačilo 15% avansa je potrjena rezervacija in pa cena,ki znaša 488eur po osebi,s tem da je potrebno plačati avans do konca marca,kar pa je tudi razlog ,da gre ponudba ven že tako kmalu.Mislim ,da je cena naravnost fantastična,zaenkrat imamo rezervirane 3.sobe,zato int. pohitite,da si zagotovite ceno. podrobnosti bom napisal kasneje,za inf. pa sem dosegljiv na 040 705 811.In še povezava za hotel http://www.relax.si/ponudba/7995/hotel_carelta_beach-kemer-turcija/ vabljeni vsi padalci dobre volje,seveda so zaželjeni tudi družinski člani . pa še kot poslastica letenje http://www.youtube.com/watch?v=1W-6FCKC-wA lp

Možnosti prikaza komentarjev

Izberite način prikaza komentarjev in kliknite na "Shrani nastavitve" za aktivacijo sprememb.

visoka udeležba

no v Turčijo nas po zadnjih podatkih leti 30.ker nas je tolikšno število,je možna še kaka prijava in glede na letošnjo udeležbo bo drugo leto možno doseči še bistveno ugodnejše pogoje,je pa res da bom letos soočen z velikimi logističnimi problemi(13 padalcev),vendar se bom prej dobro pripravil in uporabil vse prijatelje ,ki jih imamo v turčiji.po letošnji izkušnji,ki je že tradicionalna,pa bomo za naslednje leto vedeli že veliko več.kdorkoli ne glede na klub je še dobrodošel,saj do sedaj smo prijavljeni letalci iz treh klubov(Albatros,sky in eol)lp jani

popravek cene za turčijo,se

popravek cene za turčijo,se je vmes prikradel turistični škrat,tako da je cena 488eur,za tretjo osebo v sobi je 20% popusta,riziko odpovedi je 5%,se opravičujem.No cena je še vedno zelo nizka,sploh glede na termin.lp