Društvena obvestila za oktober

-- Jutri v četrtek, 1.10.09, bodo po dolgem času znova primerni pogoji za popoldansko vadbo na Golovcu. Vabimo vas, da se vadbe udeležite v čim večjem številu.

-- Ta vikend, 3. In 4.10.09, je letenje v Istri (sobota Kaštelir, nedelja Buzet). Tisti, ki boste ostali doma, se lahko udeležite v nedeljo blagoslova jadralnih padal v Frankolovem. Po 13. uri vozijo kombiji na štart, blagoslov je ob 16. uri.

-- V ponedeljek, 5.10.09 odhaja ena naša ekipa na letenje v Turčijo. Želimo jim veliko lepega letenja nad morjem iz gore Tahtali (2365 m).

-- V soboto, 17.10.09 bomo imeli v Laškem društveni kostanjev piknik, pred tem pa tudi delovno akcijo urejanja vzletišča na Maliču. Več informacij v tednu prde planiranim piknikom.

Društveni piknik

Za soboto planirana delovna akcija in društveni piknik se zaradi mrzlega in vetrovnega vremena prestavi na drugi vikend v novembru. LP

Urnik za nedeljo za

Urnik za nedeljo za blagoslov padal:

12,00 do 14,00 letenje
14,00 do 14,20 pristajanje in zbiranje udeležencev
14,20 do 15,00 pozdrav in blagoslovitev
15,00 dalje, letenje, pogostitev. družabne igre

Na voljo bo igrišče za odbojko na mivki. Vabljeni vsi, ki imate
kakršnokoli idejo za popestritev prireditve, da jo pokažete.