Preskoči navigacijo .

Playing Norci v zraku

Your browser is not able to display this multimedia content.

Problems viewing videos?
youtube.com

Včasih so jadralni piloti brisali nad Šmohorjem in Maličem. Tudi jaz se take manevre izvajal, kakor vidite v filmčku. Zato pa previdno padalci, lahko se zgodi, da se bo še kdaj našel kakšen takšen odpadnik v zraku, ki nas bo strašil. ;)

Možnosti prikaza komentarjev

Izberite način prikaza komentarjev in kliknite na "Shrani nastavitve" za aktivacijo sprememb.

Super, zelo dobro si tole

Super, zelo dobro si tole zmontiral! Tudi mi se takole skupaj vrtimo pod bazami, le da stvar poteka v malo "nižjih vrtljajih". Je pa fajn, ko steber scentriraš v samem centru in pustiš jadralno letalo pod sabo.
Prostora pa je dosti za vse, le previdnosti je treba precej.