Preskoči navigacijo .

letenje in dopust v Turčiji 2015

Kot vsako leto,tudi letos organiziramo letenje v Turčiji,odhod 29.09.2015 7 dni.Po dveh letih letenja v Olu denise se vračamo na Tahtali,kjer smo leteli prejšnja leta,za razliko od Olu denise je Tahtali višji(2365m),dostop je z sodobno gondolo pa tudi skomercijaliziran ni kot Olu denise,nastanitev v hotelu Sailors beach Kemer-kiris kjer smo bili nastanjeni že dvakrat,hotel je ob morju ima svojo plažo,hrana odlična,poleg tega je dostop do gore enostaven pa tudi dolet do hotela je mogoč,cena all inklusiv je 519 eur,hotel je prijazen družinam,ima diskoteko,bazen z tobogani,animatorji organizirajo razne aktivnosti,zvečer nastopi v areni,skratka dolgega časa ne poznajo,vabljeni vsi padalci, družinski člani in prijatelji padalcev.Pa še dve povezavi za ogled hotela in štarta,,,www.youtube.com/watch?v=1W-6FCKC-wA,,,https://www.youtube.com/watch?v=ZsSxxtptbbQ,,,prijave čimprej ker ponavadi zmanjka sob ali prostora v letalu,Info Jani 040 705 811.