Preskoči navigacijo .

letenje in druženje ob 20 letnici sky Velenje

Vabilo 20. obletnica kluba jadralnih padalcev Sky Velenje

Že 20 let nas druži nebo!

Da tega ne pozabimo, vabimo vas - vse člane, aktivne in tudi tiste, ki to niste več, ljubitelje letenja in simpatizerje jadralno padalskega kluba SKY Velenje, da se nam v soboto, 9. 6. 2012, pridružite na Športnem letališču Kopušar na Pobrežju - Rečica pri Savinji, v osrčju Savinjske doline, kjer bomo obeležili dvajsetletnico obstoja in delovanja Sky kluba Velenje.

Pripravljamo vrsto aktivnosti
1. letenje, ki bo od enajste ure dalje, z organiziranim brezplačnim prevozom s kombiji na bližnja vzletišča, od koder boste padalci lahko poleteli in izvedli krajše ali daljše prelete.
2. Pika-tekmo, z organiziranim brezplačnim prevozom s kombiji na vzletišče, pika bo na samem prizoriščnem prostoru. Vsak padalec, ki bo pristal znotraj letališča, bo ob pristanku deležen hladne tekoče nagrade.
2. Ekipna in posamična talna tekmovanja v družabnih igrah kot je slalom in štafeta z "oldtimer" padali.
4. Orientacijski tek.
5. Športi z žogo.
6. Oglede projekcij fotografij nastalih v 20ih letih delovanja Sky kluba Velenje.

V ponudbo dneva sodijo tudi jedi z žara in hladna pijača. Večerno druženje bo popestrila glasba dveh instrumentalnih skupin, trebušna plesalka in kot po navadi bodo kitare in harmonike vzeli v roke tudi padalski glasbeni navdušenci.

Kampiranje bo mogoče na samem kraju prireditve.

Vabljeni!

Lokacija:
Zgornje Pobrežje 23-30
3332 Rečica ob Savinji, Slovenia

Lokacija na mapi:
maps.google.com/maps?q=46.303659,14.904757+&hl=en&sll=37...
Info: Martin 041 408 294, Janez 031 829 299, Andrej 041 767 789