Preskoči navigacijo .

Društvena obvestila - januar 2012

--- Vsem članom društva, njihovim sorodnikom in prijateljem, želimo srečno, zdravo in uspešno novo leto 2012, letalcem pa tudi veliko lepih in varnih trenutkov v zraku.

--- Letošnjo letno skupščino društva (občni zbor) planiramo izvesti v soboto, 11 februarja 2012 ob 18. uri v koči na Šmohorju blizu priljubljenega vzletišča Malič. Seveda bomo izvedli tudi tradicionalno društveno tekmo »na piko«.
Več informacij sledi ob koncu meseca januarja.

--- Pohvalimo se lahko z izvrstnimi rezultati v tekmovanju OLC v lanski sezoni med klubi in društvi iz Slovenije, Hrvaške, BIH in Srbije. Naše društvo je osvojilo 1. mesto v številu vzletov (1838) in naletenih urah (1219). Frenk Lokovšek je zmagal v posamični konkurenci (316 vzletov), v številu različnih vzletišč je bil Janez Kanižar na 5. mestu, Frenk Lokovšek pa na 6. mestu (45).
http://xcglobe.com/olc/index.php/stats?stat=2&order=0&year=2011&gtype=0&...

--- Na društveni strani je objavljeno precej slik in filmčkov iz letenja in druženja. Čestitke avtorjem, vse ostale pa vabimo, da tudi sami kaj objavijo.

Lep pozdrav

http://www.albatroscelje-drustvo.si/