Občni zbor društva-13.2.2010

Zadeva: Vabilo na programsko skupščino društva
Zveza: Statut društva

Vabimo te na programsko skupščino DJP »ALBATROS CELJE«, ki bo v soboto, dne 13. februarja v gostišču »Čolnarna Muzelj« v Ločah ob Šmartinskem jezeru ob 17. uri.

Dnevni red:

1. Otvoritev skupščine in pozdrav;
2. Izvolitev organov skupščine:
 delovno predsedstvo,
 verifikacijska komisija,
 zapisnikar in dva overovatelja zapisnika;
3. Poročilo verifikacijske komisije;
4. Poročilo predsednika društva;
5. Poročilo blagajnika društva;
6. Poročilo nadzornega odbora;
7. Volitve organov društva;
8. Program dela za leto 2010;
9. Potrditev višine članarine v letu 2010 in plačilo članarine;
10. Razglasitev rezultatov društvene tekme v tekmovanju v točnosti pristajanja na piko;
11. Razno;

V primeru ugodnega vremena bo pred skupščino organizirana društvena tekma v tekmovanju v točnosti pristajanja na piko s štartom na Maliču ali na Konjiški gori. Kakor je bila praksa do sedaj, naj vsakdo prispeva kakšno nagrado za proglasitev rezultatov. Člani, ki ne bodo tekmovali, naj priskočijo na pomoč pri merjenju. Podrobnosti glede tekmovanja bodo objavljene na društveni strani, po SMS-ih in po elektronski pošti.

Za vse člane društva bo ob koncu zakuska – juha in narezek (našlo se bo tudi kaj vegetarijanskega), prispevek je 2 EUR. Stroški pijače v lastni režiji.

»Če si kdaj okusil leteti, boš vedno hodil z očmi obrnjenimi v nebo. Od tukaj si in tja se boš dolgo vračal.«

Leonardo da Vinci

Lep pozdrav.