Društvena obvestila - januar 2010

--- Po uspešnem društvenem zaključku leta 2009 konec novembra na Mrzlici smo organizirali še dve večji društveni akciji. Tik pred novim letom so se nekateri naši člani preizkusili v letenju s hrbtnim motorjem, v prvi nedelji letošnjega leta pa nas je res zelo veliko uživalo v druženju in v zimskih lepotah na Golteh, kjer je bilo poleg pohodništva tudi čudovito letenje z višinami vse do 2400 metrov.

--- V soboto in nedeljo, 16. in 17.1.2010, bo na Pohorju smučarsko tekmovanje »Zlata lisica«. Velikokrat smo že popestrili to tekmovanje z našo prisotnostjo v zraku in to planiramo tudi letos. Informacije o letenju na Pohorju dobite v četrtek na maile in na društveni spletni strani.

--- 13. februarja 2010 bo letna skupščina društva (občni zbor) v gostišču »Čolnarna Muzelj« v Ločah ob Šmartinskem jezeru. Vabilo z dnevnim redom bo poslano v naslednjih dneh na vaše maile in preko GSM sporočil, objavljeno pa bo tudi na naši društveni spletni strani. Objavljen bo tudi zemljevid z lokacijo gostišča.
Poleg uradnega dela, bo poskrbljeno za pester družabni program. Krst novih padalcev, sprejem novih članov, zanimiva tekmovanja, ples,… Takrat je tudi pustna sobota in nagrajena bo najboljša maska. Za družabni program in tekmovanja bomo podelili nagrade, zato vse člane naprošamo, da priskočijo pri tem v pomoč in obogatijo nagradni fond tako, da prinesejo s sabo kakšno stvar (npr. kakšen reklamni dežnik, koledar, majico…. mogoče je še kaj ostalo od novoletnih poslovnih daril ?) .
V primeru lepega vremena bo ta dan seveda organizirano letenje in tradicionalna društvena tekma »na piko«, kjer bi bilo spet lepo nagraditi vse tekmovalce. Zato ne »šparajte« s stvarmi, ki bi vam drugače ležale doma ;-)