Žusem-5.4.09

Na Žusmu smo danes našteli kar 19 naših članov. Eni so že v zgodnjem popoldnevu odleteli na prelete, eni so bili za prelete malo prepozni, nekateri pa so lokalno jadrali.

Kakšen takšen podoben dan bo treba izkoristiti za spremljajoči piknik. Upamo, da bo Albatros Žusem - team to pripravil v juniju, kakor je bilo to v nekaterih preteklih letih.

LP

Ja piknik bi bil res dobra

Ja piknik bi bil res dobra stvar. Mislim pa da bi bilo dobro da ga naredimo čim prej. Kasneje, ko se pričnejo letni dopusti je težko zbrati vse albatrosovce.

za piknik bo res treba

za piknik bo res treba poskrbeti,tudi zaradi novih članov,ker bi bil piknik dobra priložnost tudi za spoznavni dan. lp

Žusem

Res nas je bilo kar nekaj, je padla zanimiva primerjava, "Štajerski Lijak". Letenje pa preletaško, kumulostrada proti zahodu, lepe 50-tke so padale.
lp robi